| От | 1990 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4575 мм |
| Широчина | 1705 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2625 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1420 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 820 л |
| Минимален Обем На Багажника | 495 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 115 к.с./5400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 166 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Пружина |
| Задно Окачване | Амортисьори |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 191 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.4 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 л/100км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1300 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1825 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.