| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4802 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1417 мм |
| Междуосие | 2711 мм |
| Предна Следа | 1552 мм |
| Задна Следа | 1559 мм |
| Пътен Просвет | 124 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 532 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 210 к.с./5300-6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м./1700-5200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 238 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1460 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1990 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.