| От | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4670 мм |
| Широчина | 1806 мм |
| Височина | 1474 мм |
| Междуосие | 2688 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 113 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./3900 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.1 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 51 |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.