| От | 1998 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4374 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1446 мм |
| Междуосие | 2513 мм |
| Предна Следа | 1513 мм |
| Задна Следа | 1494 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 785 л |
| Минимален Обем На Багажника | 455 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1781 см3 |
| Мощност | 150 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 5 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Пружина |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 216 км/ч | 212 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.9 cек. | 9.8 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.7 л/100км | 12.9 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 л/100км | 6.7 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.5 л/100км | 9.8 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1298 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1820 кг |
| Размер На Гуми | 195/65R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.