| От | 1991 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4380 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1425 мм |
| Междуосие | 2475 мм |
| Предна Следа | 1464 мм |
| Задна Следа | 1448 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 885 л |
| Минимален Обем На Багажника | 500 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1896 см3 |
| Мощност | 65 к.с./4400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 124 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Окачване с щанга, съединяваща носачите |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 156 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 18.3 cек. |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1225 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1630 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.