| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 6-7 |
| Дължина | 4876 мм |
| Широчина | 1848 мм |
| Височина | 1680 мм |
| Междуосие | 2965 мм |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.3 сек |
| Капацитет на батерията | 58 kWh |
| Маса (без товар) | 2280 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2840 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.