| От | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4100 мм |
| Широчина | 1801 мм |
| Височина | 1529 мм |
| Междуосие | 2751 мм |
| Мощност | 170 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Максимална Скорост | 159 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.0 сек |
| Капацитет на батерията | 60 kWh |
| Маса (без товар) | 1500 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.