| От | 1999 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4149 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1439 мм |
| Междуосие | 2511 мм |
| Предна Следа | 1513 мм |
| Задна Следа | 1494 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1470 л |
| Минимален Обем На Багажника | 460 л |
| Модел | ALH/AGR |
| Разположение | Отпред,надлъжно |
| Работен Обем | 1896 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 202 н.м./1900 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Вискозитет | 10W30,10W40 |
| Масло Спецификация | 505.00 |
| Масло Количество | 4.5 л |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортисьори |
| Задно Окачване | Окачване с щанга, съединяваща носачите |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 176 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.2 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1321 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1840 кг |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.