| От | 2017 |
| До | 2019 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4258 мм |
| Широчина | 1790 мм |
| Височина | 1492 мм |
| Междуосие | 2620 мм |
| Предна Следа | 1533 мм |
| Задна Следа | 1503 мм |
| Пътен Просвет | 142 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1181 л |
| Минимален Обем На Багажника | 291 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1395 см3 |
| Мощност | 204 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м. |
| Горивна Система | Хибридно - бензин / електричество |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 222 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.6 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 1.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Маса (без товар) | 1615 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2040 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.