| От | 1999 |
| До | 2003 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4149 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1439 мм |
| Междуосие | 2518 мм |
| Предна Следа | 1513 мм |
| Задна Следа | 1487 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1185 л |
| Минимален Обем На Багажника | 245 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2792 см3 |
| Мощност | 204 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 90.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно с включване (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 235 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.1 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 15.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 л |
| Маса (без товар) | 1400 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1910 кг |
| Размер На Гуми | 205/55R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.