| От | 2020 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4287 мм |
| Широчина | 1789 мм |
| Височина | 1478 мм |
| Междуосие | 2627 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 374 л |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 245 к.с./5000-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м./1600-4300 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 л |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.4 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 1354 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1920 кг |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.