| От | 1976 |
| До | 1980 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3945 мм |
| Широчина | 1630 мм |
| Височина | 1395 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1391 мм |
| Задна Следа | 1364 мм |
| Пътен Просвет | 125 мм |
| Разположение | Предно |
| Работен Обем | 1600 см3 |
| Мощност | 50 к.с. |
| Горивна Система | Дизел |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.