| От | 1979 |
| До | 1983 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3945 мм |
| Широчина | 1630 мм |
| Височина | 1395 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1391 мм |
| Задна Следа | 1364 мм |
| Пътен Просвет | 125 мм |
| Разположение | Предно |
| Мощност | 60 к.с. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.