| От | 2013 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3895 мм |
| Широчина | 1656 мм |
| Височина | 1464 мм |
| Междуосие | 2465 мм |
| Предна Следа | 1429 мм |
| Задна Следа | 1417 мм |
| Пътен Просвет | 163 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 285 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 103 к.с./5250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 153 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин / Етанол E85 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.8 сек |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 961 кг. |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.