| От | 1981 |
| До | 1984 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3975 мм |
| Широчина | 1580 мм |
| Височина | 1355 мм |
| Междуосие | 2335 мм |
| Предна Следа | 1306 мм |
| Задна Следа | 1332 мм |
| Пътен Просвет | 118 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 445 |
| Работен Обем | 1043 см3 |
| Мощност | 40 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 74 н.м./2700 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 21.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 715 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1150 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.