| От | 2007 |
| До | - |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4407 мм |
| Широчина | 1799 мм |
| Височина | 1670 мм |
| Междуосие | 2677 мм |
| Предна Следа | 1541 мм |
| Задна Следа | 1541 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1989 л |
| Минимален Обем На Багажника | 695 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1390 см3 |
| Мощност | 140 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./1500-4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76 мм |
| Ход На Буталото | 75.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Многораменно независимо |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 194 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.5 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.7 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1557 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2180 кг |
| Размер На Гуми | отпред-215/50 R17 |отзад-235/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.