| От | 1991 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4049 мм |
| Широчина | 1674 мм |
| Височина | 1318 мм |
| Междуосие | 2471 мм |
| Предна Следа | 1435 мм |
| Задна Следа | 1427 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 433 |
| Работен Обем | 2792 см3 |
| Мощност | 178 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./4200 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 90.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 225 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 2810 кг. |
| Размер На Гуми | 205/50 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.