| От | 2009 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4922 мм |
| Широчина | 1794 мм |
| Височина | 1834 мм |
| Междуосие | 3002 мм |
| Предна Следа | 1537 мм |
| Задна Следа | 1512 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 530 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1896 см3 |
| Мощност | 105 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./1900 обор. |
| Горивна Система | Помпа дюза |
| Турбокомпресор | Да |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Система McPherson |
| Задно Окачване | Ресьор |
| ABS | Да |
| Максимална Скорост | 164 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 6.8 л/100км |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.