| От | 1973 |
| До | 1982 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4013 мм |
| Широчина | 1606 мм |
| Височина | 1438 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1326 мм |
| Задна Следа | 1361 мм |
| Пътен Просвет | 149 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 81 |
| Разположение | Отзад, надлъжно |
| Работен Обем | 1584 см3 |
| Мощност | 65 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 115 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85.5 мм |
| Ход На Буталото | 69 мм |
| Степен На Сгъстяване | 7.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 2.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Максимална Скорост | 138 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 18 сек |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Маса (без товар) | 890 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1310 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.