| От | 1998 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4409 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1473 мм |
| Междуосие | 2515 мм |
| Предна Следа | 1513 мм |
| Задна Следа | 1494 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1470 л |
| Минимален Обем На Багажника | 460 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2324 см3 |
| Мощност | 150 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 205 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 90.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Пружина |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 216 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 13 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.3 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1360 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1855 кг |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.