| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4866 мм |
| Широчина | 1871 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2835 мм |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 200 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./1750-3500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 237 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.8-6.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9-4.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.6-4.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 66 |
| Маса (без товар) | 1573 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2220 кг. |
| Размер На Гуми | 245/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.