| От | 2010 |
| До | 2016 |
| Тип каросерия | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5254 мм |
| Широчина | 1944 мм |
| Височина | 1834 мм |
| Междуосие | 3095 мм |
| Предна Следа | 1648 мм |
| Задна Следа | 1644 мм |
| Пътен Просвет | 203 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1280 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 140 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 340 н.м. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Ресори |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 161 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1968 кг |
| Максимално Допустима Маса | 3040 кг |
| Размер На Гуми | 245/70/R16 245/65/R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.