| От | 2022 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5350 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Височина | 1884 мм |
| Междуосие | 3270 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1650 мм |
| Пътен Просвет | 237 мм |
| Работен Обем | 2261 см3 |
| Мощност | 302 к.с./5900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 452 н.м./3350 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Размер На Гуми | 255/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.