| От | 2022 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5362 мм |
| Широчина | 1917 мм |
| Височина | 1871 мм |
| Междуосие | 3270 мм |
| Пътен Просвет | 217 мм |
| Работен Обем | 1996 см3 |
| Мощност | 209 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./1750-2000 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 8.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 2335 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3280 кг. |
| Размер На Гуми | 255/65 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.