| От | 2022 |
| Тип каросерия | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5390 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Височина | 1871 мм |
| Междуосие | 3270 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Работен Обем | 1996 см3 |
| Мощност | 170 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 405 н.м./1750-2500 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4х4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.6 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 2187 кг |
| Максимално Допустима Маса | 3190 кг |
| Размер На Гуми | 255/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.