| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5254 мм |
| Широчина | 1954 мм |
| Височина | 1834 мм |
| Междуосие | 3097 мм |
| Пътен Просвет | 192 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2970 см3 |
| Мощност | 258 к.с./3250-4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 580 н.м./1400-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 10.0-10.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Максимално Допустима Маса | 3290 кг. |
| Размер На Гуми | 255/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.