| От | 2017 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5254 мм |
| Широчина | 1954 мм |
| Височина | 1834 мм |
| Междуосие | 3097 мм |
| Пътен Просвет | 192 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2967 см3 |
| Мощност | 163 к.с./2750-4500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./1250-2500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 10.0-10.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.0-7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1-8.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1949 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2900 кг. |
| Размер На Гуми | 245/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.