| От | 2010 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5254 мм |
| Широчина | 1944 мм |
| Височина | 1834 мм |
| Междуосие | 3095 мм |
| Пътен Просвет | 192 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 160 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1600-3750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 12.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1842 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3040 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.