| От | 1976 |
| До | 1978 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4546 мм |
| Широчина | 1699 мм |
| Височина | 1371 мм |
| Междуосие | 2667 мм |
| Работен Обем | 2279 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 187 н.м. |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 97.54 мм |
| Ход На Буталото | 76.2 мм |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Маса (без товар) | 1220 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1700 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.