| От | 1963 |
| До | 1966 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3940 мм |
| Широчина | 1509 мм |
| Височина | 1354 мм |
| Междуосие | 2323 мм |
| Предна Следа | 1204 мм |
| Задна Следа | 1224 мм |
| Работен Обем | 1057 см3 |
| Мощност | 45 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 84 н.м. |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.3 мм |
| Ход На Буталото | 60.96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.