| От | 1994 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 3922 мм |
| Височина | 1340 мм |
| Междуосие | 2443 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 215 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 106 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 148 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79 мм |
| Ход На Буталото | 81.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 203 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 46 |
| Маса (без товар) | 1086 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1350 кг. |
| Размер На Гуми | 185/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.