| От | 2000 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4787 мм |
| Широчина | 1786 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2730 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5665 см3 |
| Мощност | 310 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 18 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.