| От | 1994 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4787 мм |
| Широчина | 1786 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2730 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2962 см3 |
| Мощност | 211 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 12.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1649 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2125 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.