| От | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4060 мм |
| Широчина | 1765 мм |
| Височина | 1433 мм |
| Междуосие | 2538 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 309 |
| Работен Обем | 1499 см3 |
| Мощност | 102 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC-VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 188 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 4-4.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 |
| Максимално Допустима Маса | 1660 кг. |
| Размер На Гуми | 195/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.