| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4021 мм |
| Широчина | 1736 мм |
| Височина | 1479 мм |
| Междуосие | 2510 мм |
| Предна Следа | 1472 мм |
| Задна Следа | 1464 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 280 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1364 см3 |
| Мощност | 150 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./2750-4500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1214 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1690 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.