| От | 2006 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3999 мм |
| Широчина | 1737 мм |
| Височина | 1488 мм |
| Междуосие | 2511 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 285 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1248 см3 |
| Мощност | 75 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 169 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 163 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1035 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1520 кг. |
| Размер На Гуми | 185/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.