| От | 1993 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3740 мм |
| Широчина | 1610 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Междуосие | 2445 мм |
| Предна Следа | 1385 мм |
| Задна Следа | 1390 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 260 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1195 см3 |
| Мощност | 45 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 88 н.м. |
| Горивна Система | Моно инжекция |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72 мм |
| Ход На Буталото | 73.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 145 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 20 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 46 |
| Маса (без товар) | 820 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1320 кг. |
| Размер На Гуми | 165/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.