| От | 1975 |
| До | 1985 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4188 мм |
| Широчина | 1570 мм |
| Височина | 1313 мм |
| Междуосие | 2395 мм |
| Предна Следа | 1300 мм |
| Задна Следа | 1300 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1256 см3 |
| Мощност | 53 к.с. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Обем На Резервоара | 45 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.