| От | 2010 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4596 мм |
| Широчина | 1850 мм |
| Междуосие | 2707 мм |
| Предна Следа | 1569 мм |
| Задна Следа | 1576 мм |
| Пътен Просвет | 176 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 420 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2231 см3 |
| Мощност | 163 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Максимална Скорост | 188 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Размер На Гуми | 235/50 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.