| От | 2006 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4576 мм |
| Широчина | 1850 мм |
| Височина | 1747 мм |
| Междуосие | 2707 мм |
| Предна Следа | 1572 мм |
| Задна Следа | 1562 мм |
| Пътен Просвет | 200 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 370 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1991 см3 |
| Мощност | 150 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 178 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Размер На Гуми | 235/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.