| От | 2005 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4647 мм |
| Широчина | 2080 мм |
| Височина | 2000 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1600 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2693 см3 |
| Мощност | 128 к.с./4400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 218 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 94 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Подкова с носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 14 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 87 |
| Маса (без товар) | 2070 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2670 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.