| От | 1989 |
| До | 1993 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4100 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1210 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1500 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 225 |
| Работен Обем | 3947 см3 |
| Мощност | 243 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 366 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 71.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 61 |
| Маса (без товар) | 1120 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1425 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.