| От | 2009 |
| До | - |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3785 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1530 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1329 см3 |
| Мощност | 101 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 132 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.6 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.3 л/100км |
| Обем На Резервоара | - |
| Маса (без товар) | - |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 185/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.