| От | 2005 |
| До | - |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3750 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1530 мм |
| Междуосие | 2460 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 1086 л |
| Минимален Обем На Багажника | 272 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1364 см3 |
| Мощност | 90 к.с./3800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./1800-3000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73.0 мм |
| Ход На Буталото | 81.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 5.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.0 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.5 л/100км |
| Обем На Резервоара | 42 л |
| Маса (без товар) | 980 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1440 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.