| От | 1999 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3615 мм |
| Широчина | 1660 мм |
| Височина | 1500 мм |
| Междуосие | 2370 мм |
| Предна Следа | 1450 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 950 л |
| Минимален Обем На Багажника | 305 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 68 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 90 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 69.0 мм |
| Ход На Буталото | 66.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 155 | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.6 | 13.8 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 6.9 | 6.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.1 | 4.9 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7 л/100км |
| Обем На Резервоара | 45 л |
| Маса (без товар) | 830 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1320 кг |
| Размер На Гуми | 155/80 R13T |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.