| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4180 мм |
| Широчина | 1765 мм |
| Височина | 1590 мм |
| Междуосие | 2560 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Работен Обем | 1490 см3 |
| Мощност | 120 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./4800-5200 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80.5 мм |
| Ход На Буталото | 97.6 мм |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 7-7.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.8-5.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.4-5.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Максимално Допустима Маса | 1505 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.