| От | 2012 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 4600 мм |
| Широчина | 1745 мм |
| Височина | 1600 мм |
| Междуосие | 2750 мм |
| Предна Следа | 1505 мм |
| Задна Следа | 1490 мм |
| Пътен Просвет | 165 мм |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 1986 см3 |
| Мощност | 152 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 193 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80.5 мм |
| Ход На Буталото | 97.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT-i |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 9.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1430 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1760 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.