| От | 2001 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4385 мм |
| Широчина | 1720 мм |
| Височина | 1444 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1490 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1794 см3 |
| Мощност | 125 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 161 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79 мм |
| Ход На Буталото | 91.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Подкова с носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1220 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.