| От | 2020 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3600 мм |
| Широчина | 1620 мм |
| Височина | 1520 мм |
| Междуосие | 2450 мм |
| Предна Следа | 1410 мм |
| Задна Следа | 1405 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 67 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 85 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 33 |
| Маса (без товар) | 795 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1100 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.