| От | 2017 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3660 мм |
| Широчина | 1600 мм |
| Височина | 1520 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 66 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 89 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, VVT-i |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 33 |
| Размер На Гуми | 175/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.